Nie chcemy żołnierzy USA w Polsce

Polska Wspólnota Narodowa przeciwstawia się decyzji władz polskich, zezwalającej na stacjonowanie żołnierzy USA na obszarze Polski.

Ta antypolska decyzja jest kolejnym, zgubnym krokiem na drodze wyrzekania się przez władze polskie suwerenności Rzeczypospolitej Polskiej. Stanowi to tym większe zagrożenie, że sprowadzaniu do Polski obcego wojska towarzyszy pomniejszanie i osłabianie własnego Wojska Polskiego oraz likwidowanie polskiego przemysłu zbrojeniowego.

Stacjonowanie żołnierzy amerykańskich w Polsce jest niebezpiecznym wciąganiem naszego Kraju w agresywne plany USA, zmierzające do opanowywania Świata. W szczególności jest to wciąganie Polski w zakładaną przez USA agresję zbrojną na Rosję otaczaną w tym celu amerykańskimi bazami wojskowymi.

Obecność żołnierzy amerykańskich w Polsce godzi w najżywotniejsze interesy narodowe Państwa Polskiego, przeciwstawia Polskę Rosji będącej naszym naturalnym i najkorzystniejszym sprzymierzeńcem, naraża Polskę na zniszczenie w razie sprowokowanego przez USA konfliktu zbrojnego.

W imię dobra Polski i Polaków wzywamy władze polskie do anulowania haniebnej decyzji zezwalającej na obecność żołnierzy USA w Polsce. Nie chcemy, aby nasz pokojowy Kraj był bazą wypadową USA na Rosję i inne Państwa.

Jest niezaprzeczalną prawdą, że Polska suwerenna i bezpieczna to Polska bez obcego wojska.

Polska Wspólnota Narodowa
Przewodniczący Bolesław Tejkowski

Warszawa, 13 lutego 2010 roku